
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Modelul GPU
M3
Diagonala ecranului
24 inch
Rezolutia ecranului, Pix
4480x2520
Procesor
M3
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 8 534 |
| 48 | 7 707 |
| 36 | 6 329 |
| 24 | 1 497 |
| 18 | 4 658 |
| 12 | 4 555 |
| 10 | 4 880 |
| 8 | 5 088 |
| 6 | 6 326 |
| 4 | 8 608 |
Credit
8 534 lei x 60 luni
BOMBA — partenerul dvs. oficial Apple în Moldova!
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| RJ-45 | Da |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 4.46 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6 (802.11ax), 2xUSB 4.0, Thunderbolt |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Green |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 46.1 |
| Adincime, cm | 14.7 |
| Latime, cm | 54.7 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.7 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | M3 |
| Tipul procesorului | M3 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256Gb |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tastatura in set | Da |
| Modelul GPU | M3 |
| Producator placii video | Apple |
| Mouse in set | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 143 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Fara fir |
| Diagonala ecranului | 24 inch |
| Rezolutia ecranului, Pix | 4480x2520 |
| Seria | iMac |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| Tip de memorie | DDR5 |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2/4 |
| Modelul | iMac 24 MQRN3RU/A |
| Tara de origine | China |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Sistemul de operare | Mac OS Sonoma |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă