
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
Iris Xe Graphics
Procesor
1335U
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
27
| RJ-45 | Da |
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 12.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 44.5 |
| Adincime, cm | 3.7 |
| Latime, cm | 61.2 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Nr. de nuclee | 10 |
| Viteza procesorului | 1.3 - 4.6 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 1335U |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 512 GB |
| Interfata HDD | M.2 NVMe |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Modelul GPU | Iris Xe Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 24 |
| Seria | All-in-One PC |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 3 |
| Modelul monitorului | Acer C27 |
| Modelul | DQBKKME00C |
| Tara de origine | China |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 27 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă