
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
UHD Graphics
Procesor
Intel Pentium Silver N6005
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
23.8 inch
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 3 |
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 4.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 32.6 |
| Adincime, cm | 7.5 |
| Latime, cm | 54 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256Gb |
| Interfata HDD | NVMe |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Puterea max. consumata, W | 65 |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Aspire |
| Viteza procesorului | 2.0 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Pentium Silver N6005 |
| Tipul procesorului | Pentium Silver |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 1 |
| Modelul | Aspire C24-1600 |
| Tara de origine | China |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 23.8 inch |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă