
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
Radeon 610M
Procesor
AMD Ryzen 5 7520U
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
23.8 inch
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2/1 |
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Sur |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 54 |
| Adincime, cm | 40 |
| Latime, cm | 43 |
| Iesire HDMI Audio/video | 2 |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512 |
| Interfata HDD | M.2 NVMe |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Port USB | 2 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | Bluetooth |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | Bluetooth |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Puterea max. consumata, W | 65 |
| Modelul GPU | Radeon 610M |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Fara fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | All-in-One PC |
| Viteza procesorului | 2.8 - 4.3 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 7520U |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR5 |
| Modelul monitorului | Acer C24 |
| Modelul | Aspire C24-1300 |
| Tara de origine | China |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 23.8 inch |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă