
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
1400 W
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Latime cutite, cm
37
Inaltime de taiere, cm
20-70
Suprafata de taiere recomandata, m2
150 - 400
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 11 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | Suprafata cosire - 400 m2 |
| Model | Rotak 370 Kit, 061599262H |
| Puterea | 1400 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Masina de tuns iarba |
| Culoare | Verde |
| Puterea, W | 1300 - 1600 W |
| Materialul corpului | Plastic cu metal |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Cantitatea de roti | 4 |
| Latime cutite, cm | 37 |
| Inaltime de taiere, cm | 20-70 |
| Sistema de taiere | Cutit |
| Reglajul inaltimii de tuns | 5 |
| Suprafata de taiere recomandata, m2 | 150 - 400 |
| Volum, cos colector de iarba, l | 40 |
| Tipul motorului | Electro |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă