
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Masina de graurit si insurubat cu alimentare de la rate, Trepte ale momentului de torsiune, 20+1
Tipul
Masina de graurit si insurubat cu alimentare de la rate
Puterea
pina la 600 W
Moment de rotatie, max., NM
20-60 Nm
| Marca comerciala | Bort |
| Greutate, kg | 1.46 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BSM280X2 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Masina de graurit si insurubat cu alimentare de la rate |
| Puterea | pina la 600 W |
| Incarcator | Nu |
| Puterea nominala, W | 280 |
| Revers | Da |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20+1 |
| Moment de torsiune, Nm | 35 |
| Moment de rotatie, max., NM | 20-60 Nm |
| Diametrul maxim al surubului, mm | 10 |
| Seria | Advanced |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Verde-negru |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu |
| Sistema Auto-Lock | Nu |
| Functionarea cu mai multe trepte | Da |
| Turatie la mersul in gol treapta | 0-1000 |
| Lumina | Nu |
| Cartus cu diametrul clemeii de prindere | prindere rapida |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă