
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 2.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GFF 22 A, 0601620003 |
| Tipul | Masina de frezat |
| Puterea | Pina la 1200 W |
| Puterea nominala, W | 670 |
| Seria | Professional |
| Tip de alimentare | De la retea 220 V |
| Culoare | Albastru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 9000 |
| Diametre bucsa elastica compatibila, mm | 6, 8 |
| Cursa maxima a frezei, mm | 22 |
| Sistem de prindere, mm | 6/8 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă