
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Incarcare max. (bumbac), kg: 6.2, Gestionare: Mecanica, Aprovizionare cu apa: Manual, Scurgerea apei: Manuala
| Marca comerciala | Eurolux |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.2 |
| Model | LE62-108S-1 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Mas.de spalat semiautomat |
| Culoare | Alb |
| Inaltimea cu capac deschis, cm | 90 |
| Inaltime, cm | 69 |
| Adincime, cm | 33 |
| Latime, cm | 65 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 69x65x33 |
| Adancime | Pina la 40 cm |
| Inaltime | Mai putin de 84 cm |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Aprovizionare cu apa | Manual |
| Rotatie reversibila | Da |
| Scurgerea apei | Manuala |
| Incarcare maximala, kg | 6.2 |
| Materialul cuvei | Plastic |
| Materialul corpului | Plastic |
| Picioare cauciucate | Nu |
| Maner de transportare | Da |
| Timer de lucru | Da |
| Gestionare | Mecanic |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă