
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Adincime, cm
59.6
Incarcare la uscare, kg
8
Culoare
Alb
Latime, cm
60.9
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Regim Uscare delicata | Da |
| Regimul uscarea linei | Da |
| Regimul uscarea rapida | Da |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Greutate, kg | 39 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | Romania |
| Culoare | Alb |
| Volumul tamburului, l | mare (90 l si mai mult) |
| Inaltime, cm | 84.5 |
| Adincime, cm | 59.6 |
| Latime, cm | 60.9 |
| Adancime | 50-59 cm |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 8 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 8 kg |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicare a etapelor programului | Da |
| Clasa de uscare | B |
| Clasa eficientei energetice | B |
| Puterea max. consumata | 5.6 |
| Materialul cuvei | Inox |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Galben |
| Display digital | Da |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Da |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Da |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Da |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Electronic |
| Tip de uscare | Condensare |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă