
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Adincime, cm
58
Incarcare la uscare, kg
7
Culoare
Alb
Latime, cm
59.5
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Regim Uscare delicata | Nu |
| Regimul uscarea linei | Da |
| Regimul uscarea rapida | Da |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Marca comerciala | Miele |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TDA140C |
| Tara de productie | Cehia |
| Tipul | Mas. de uscat rufe cu pompa de caldura |
| Culoare | Alb |
| Motor invertor | Nu |
| Volumul tamburului, l | mare (90 l si mai mult) |
| Iluminarea interna a tamburului | Da |
| Posibilitatea de incorporare | Da |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 58 |
| Latime, cm | 59.5 |
| Adancime | 50-59 cm |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 7 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | Pina la 7 kg |
| Indicarea timpului de finisare | Nu |
| Indicarea umplerii rezervorului | Da |
| Indicare a etapelor programului | Da |
| Clasa de uscare | B |
| Clasa eficientei energetice | B |
| Materialul cuvei | Inox |
| Volumul tamburului | 111 |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Verde |
| Display digital | Da |
| Auto-detectarea defectelor | Da |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Nu |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Nu |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Nu |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Mecanic |
| Tip de uscare | Pompa de caldure |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă