
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Adincime, cm
60
Incarcare la uscare, kg
8
Culoare
Alb
Latime, cm
60
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Regim Uscare delicata | Da |
| Regimul uscarea linei | Da |
| Regimul uscarea rapida | Da |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 47 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | WTR85V5KPL |
| Tara de productie | Polonia |
| Tipul | Mas. de uscat rufe cu pompa de caldura |
| Culoare | Alb |
| Motor invertor | Nu |
| Volumul tamburului, l | mare (90 l si mai mult) |
| Iluminarea interna a tamburului | Nu |
| Posibilitatea de incorporare | Nu |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 60 |
| Latime, cm | 60 |
| Adancime | 60 cm si mai mult |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 8 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 8 kg |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea umplerii rezervorului | Da |
| Indicare a etapelor programului | Da |
| Clasa de uscare | B |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Puterea max. consumata | 0.6 |
| Materialul cuvei | Inox |
| Volumul tamburului | 112 |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Rosu |
| Display digital | Da |
| Auto-detectarea defectelor | Da |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Da |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Da |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Da |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Electronic-Sensor |
| Tip de uscare | Pompa de caldure |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă