
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul procesorului
M4
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Seria
MacBook Air
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Producator de procesoare | Apple |
| Tipul procesorului | M4 |
| Procesor | 10C |
| Nr. de nuclee | 10 |
| Producator placii video | Apple |
| Modelul GPU | 10C |
| Tipul placii video | Integrata |
| Sistemul de operare | MacOS |
| Microfon incorporat | Da |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| USB 3.2 | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Timp de lucru, ore | 18 |
| Protectie biometrica | Da |
| Materialul corpului | Metal |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.6 |
| Latime, cm | 34.4 |
| Adincime, cm | 23.7 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.3 |
| Rezolutia display-ului, pix | 2880x1864 |
| Tipul | Laptop |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | MacBook Air 15 2025 Sky Blue |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Greutate, kg | 1.5 |
| Culoare | Sky Blue |
| Garantie, luni | 24 |
| Destinatie | Ultrabook |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tip de memorie RAM | LPDDR5X |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Seria | MacBook Air |
| Seria modelului | MacBook Air 15 2025 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Tipul acumulatorului | Li-Pol |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă