
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Toshiba Satelit C660-168 - este un laptop pentru utilizatori care lucreazĂ În oficii, Întreprinderile mici Și mijlocii. La un preȚ accesibil utilizatorul primeȘte tot de ce are nevoie pentru serviciu, Și poate sel
Seria
Satellite
Capacitatea totala a memoriei
250 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Toshiba |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | C660-168 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 3.6 |
| Adincime, cm | 38 |
| Latime, cm | 25.4 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | LCD |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | Satellite |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 250 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1066 MHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă