
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
IdeaPad
Tipul procesorului
A8
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Model | G505SA841TBHD7640 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 2048 MB |
| Modelul GPU | Radeon HD 8570M |
| Producator placii video | ATI |
| Camera Web incorporata | Da |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Seria | IdeaPad |
| Viteza procesorului | 1.9 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 4500M |
| Tipul procesorului | A8 |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă