
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
IdeaPad 3
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 82H800WBRM |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 23 |
| Latime, cm | 35 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 7 |
| Seria | IdeaPad 3 |
| Viteza procesorului | 2.4 - 4.2 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N6305 |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă