
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
250 G7
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 1.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 8AC84EA-ACB |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 4.2 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.2 |
| Adincime, cm | 24.6 |
| Latime, cm | 37.6 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Seria | 250 G7 |
| Viteza procesorului | 2.2 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 8130U |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Destinatie | Gaming |
| Unitate optica | DVD±RW |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă