
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
250 G6
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
500 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 2.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 250 G6 (3QM25EA) |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 4.2 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.4 |
| Adincime, cm | 25.4 |
| Latime, cm | 38 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | SMA |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | TN |
| Seria | 250 G6 |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 7020U |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 500 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Windows 10 Home 64bit |
| Destinatie | Ultrabook |
| Unitate optica | DVD±RW |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă