
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala display-ului, inch: 15.6, Rezolutia display-ului, pix: 1366x768, Procesor: Intel Core i3-1005G1, Memorie, GB: 256Gb SSD.
Seria
Vostro
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Dell |
| Greutate, kg | 2.04 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | DVOS350134256WE |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | Vostro |
| Viteza procesorului | 1.2 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 1005G1 |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Capacitate maximala RAM | 8 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Windows 10 PRO |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă