
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala monit., inch / cm: 15.6, Format de ecran: 16:09, Rezolutie max., Pix: 1920x1080, Tehnologia de fabricare a ecranului: LED
Seria
Vivobook 15
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 2.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X571GTHN1039 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Alte culori |
| Versiunea Bluetooth | 4.2 |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce GTX 1650 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | Discret |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 24.8 |
| Latime, cm | 35.9 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | Vivobook 15 |
| Viteza procesorului | 2.4 - 4.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 9300H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Destinatie | Gaming |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă