
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
VivoBook Max
Tipul procesorului
Core i3
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 2.02 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X541UV-GO1485 i3/4/500/ 920MX2GB |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Alb |
| Versiunea Bluetooth | 4.0 |
| Memorie video | 2048 MB |
| Modelul GPU | GeForce 920MX |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR3 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 27.7 |
| Adincime, cm | 25 |
| Latime, cm | 38.1 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 3.5 |
| Seria | VivoBook Max |
| Viteza procesorului | 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 7100U |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | EndlessOS |
| Destinatie | Gaming |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă