
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Destinatie: Base, Procesor: Intel Celeron N4500, Memorie, GB: 512GB SSD.
Seria
X Series
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X515KA-EJ217 |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Versiunea Bluetooth | 4.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 23.4 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | X Series |
| Viteza procesorului | 1.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N4500 |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | M.2 NVME |
| Capacitate maximala RAM | 16 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 1 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
04.12.2025
Брал ноутбук асус чисто для дома, фильмы посмотреть и в интернете полазать, работает шустро и не тупит. За свои деньги в кишиневе отличный вариант, памяти много и экран большой. Хорошо, что в кишиневе хоть гдето можно найти недорогой ноутбук
13.11.2024
Laptop bun la preț corect.
E tare krutoi. Livrare rapidă în Chișinău, totul a decurs fără probleme