
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala monit., inch / cm: 15.6, Format de ecran: 16:09, Rezolutie max., Pix: 1920x1080, Tehnologia de fabricare a ecranului : OLED
Seria
VivoBook Pro
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | K3500PAL1074 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 23.5 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Iris Xe Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | OLED |
| Seria | VivoBook Pro |
| Viteza procesorului | 3.1 - 4.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 11300H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Microfon incorporat | Nu |
| CardReader incorporat | Nu |
| Sistemul de operare | DOS |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă