
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Model MGND3RU, Diagonala display pix: 13.3, Procesor M1 Apple:3.2Hz, Tip memorie DDR: 4 Gb, Memorie stocare SSD:256 GB,
Seria
MacBook Air
Tipul procesorului
M1
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.29 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 13.3 2020 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Auriu |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.6 |
| Adincime, cm | 21.2 |
| Latime, cm | 30.4 |
| Diagonala display-ului, inch | 13.3 |
| Numarul de sloturi de memorie | 4 |
| Materialul corpului | Metal |
| Modelul GPU | M1 |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul de memorie video | Externa |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | Retina |
| Timp de lucru, ore | 18 |
| Seria | MacBook Air |
| Seria modelului | MacBook Air 13 2020 |
| Viteza procesorului | 3.2 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | (C8/G7) |
| Tipul procesorului | M1 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Sistemul de operare | MacOS |
| Protectie biometrica | Da |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1600 |
Model MGND3RU, Diagonala display pix: 13.3, Procesor M1 Apple:3.2Hz, Tip memorie DDR: 4 Gb, Memorie stocare SSD:256 GB,
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă