
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
MacBook Air
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.32 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MacBook Air 13" MJVG2RS/A |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Versiunea Bluetooth | 4.0 |
| Memorie video | 384 MB |
| Modelul GPU | HD Graphics 6000 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.7 |
| Adincime, cm | 22.7 |
| Latime, cm | 32.5 |
| Diagonala display-ului, inch | 13.3 |
| Materialul corpului | Aluminiu unibody |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 12 |
| Seria | MacBook Air |
| Seria modelului | MacBook Air 13 2015 |
| Viteza procesorului | 1.6 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | 5250U |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Pol |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Mac OS X 10.10 (Yosemite) |
| Destinatie | Ultrabook |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1440x900 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă