
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Swift 3
Tipul procesorului
Ryzen 5
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Model | Swift 3 Pure Silver (NX.HSEEU.00C) |
| Tipul | Laptop |
| Camera Web incorporata | Da |
| Diagonala display-ului, inch | 14 |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | ATI |
| Seria | Swift 3 |
| Viteza procesorului | 2.3 - 4.0 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 4500U |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Microfon incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Destinatie | Gaming |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă