
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Nitro 5
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 2.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Nitro AN515-54 Obsidian Black (NH.Q5AEU.05H) |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru cu rosu |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Memorie video | 3072 MB |
| Modelul GPU | GeForce GTX 1050 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.5 |
| Adincime, cm | 25.5 |
| Latime, cm | 36.34 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 8-9 |
| Seria | Nitro 5 |
| Viteza procesorului | 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 9300H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Freсventa de memorie | 1600 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Destinatie | Gaming |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă