
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Aspire 3
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 1.94 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Aspire A315-34 Charcoal Black (NX.HE3EU.02M |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 4.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 25 |
| Latime, cm | 36.34 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | LED |
| Timp de lucru, ore | 6 |
| Seria | Aspire 3 |
| Viteza procesorului | 1.1 - 2.6 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N4000 |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Destinatie | Personal |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă