
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Modern 15
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | MSI |
| Greutate, kg | 1.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 9S7-15H112-827 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 24.1 |
| Latime, cm | 35.9 |
| Nr. de nuclee | 10 |
| Viteza procesorului | 1.3 - 4.6 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 1335U |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Iris Xe Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | Modern 15 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 1 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă