
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
IdeaPad 5
Tipul procesorului
Pentium
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | G570 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | HD Graphics 3000 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | GDDR3 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 4 |
| Adincime, cm | 24.6 |
| Latime, cm | 37.8 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | IdeaPad 5 |
| Viteza procesorului | 2.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | B950 |
| Tipul procesorului | Pentium |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă