
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
IdeaPad
Tipul procesorului
Celeron
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | G500 1000M/2GB/500GB |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Camera Web incorporata | Da |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 4.5 |
| Seria | IdeaPad |
| Viteza procesorului | 1.8 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 1000M |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă