
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
IdeaPad
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
320 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | B5030GN28302500 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 4.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.6 |
| Adincime, cm | 32.5 |
| Latime, cm | 38.3 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | LCD |
| Seria | IdeaPad |
| Viteza procesorului | 2.16 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N2830 |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 320 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă