
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
V15
Tipul procesorului
Ryzen 3
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 1.65 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 82YU00VJRU |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 23.6 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | V15 |
| Viteza procesorului | 2.4 - 4.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 7320U |
| Tipul procesorului | Ryzen 3 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | M.2 NVMe SSD |
| Freсventa de memorie | 4800 MHz |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
01.06.2025
Căutam ceva accesibil pentru facultate și acest model cu Ryzen 3 s-a potrivit perfect. Se mișcă repede, probabil și datorită SSD-ului.
Marele plus a fost rapiditatea magazinului Bomba. De obicei aștepți cu zilele, dar aici livrarea a fost fulgerătoare în Chișinău.
Serviciu nota 10!
07.05.2025
Căutam un laptop ieftin și bun pentru acasă. Am ales modelul ista Lenovo e foarte ușor și arată cool
Mersi echipei Bomba pentru livrare, totul a venit sigilat și lucrează perfect