
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
HP 625-model nou al seriei pentru afaceri Essential, construit pe platforma AMD a anului 2011. Este o analogie a modelului 620, care se bazează pe platforma Intel. Design-ul linie Essential 2011, este în întregime împrumutată
Seria
Compaq Presario
Tipul procesorului
Athlon
Capacitatea totala a memoriei
320 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 2.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Compaq 625 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Memorie video | 128 MB |
| Modelul GPU | Radeon HD 4200 |
| Producator placii video | ATI |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.7 |
| Adincime, cm | 24.9 |
| Latime, cm | 37.1 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | LCD |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | Compaq Presario |
| Viteza procesorului | 2.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | P320 |
| Tipul procesorului | Athlon |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 320 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Microfon incorporat | Nu |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Unitate optica | DVD±RW |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă