
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Seria
Envy
Tipul procesorului
Core Ultra 5
Capacitatea totala a memoriei
1.0 TB
Tipul placii video
Integrata
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 1.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | A74LDEAUUQ |
| Destinatie | Ultrabook |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Albastru |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Timp de funct a acumulat., pina la (ore) | 5-7 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.7 |
| Adincime, cm | 21.9 |
| Latime, cm | 31.3 |
| Nr. de nuclee | 12 |
| Producator procesorului | Intel |
| Viteza procesorului | 4.3 GHz |
| Tipul procesorului | Core Ultra 5 |
| Procesor | 125U |
| Diagonala display-ului, inch | 14 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Protectie biometrica | Nu |
| Microfon | Da |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Modelul GPU | Arc Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul placii video | Integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1.0 TB |
| Tip de memorie | SSD |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tipul rezolutiei | 3K |
| Tip de matrice | OLED |
| Rezolutia display-ului, pix | 2880x1800 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| USB 4.0 | 2 |
| Seria | Envy |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Freсventa de memorie | 6400 MHz |
| Limba tastaturii | Engleza - rusa |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Windows 11 Home |
| Touch Display | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă