
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
X-Series
Capacitatea totala a memoriei
320 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 2.62 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X52N |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 512 MB |
| Modelul GPU | Mobility Radeon HD4200 |
| Producator placii video | ATI |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 38 |
| Adincime, cm | 25.5 |
| Latime, cm | 3.5 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | LCD |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | X-Series |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 320 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1066 MHz |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă