
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
VivoBook
Tipul procesorului
Ryzen 7
Capacitatea totala a memoriei
1.0 TB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | M5406UAPP027 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.6 |
| Adincime, cm | 22.19 |
| Latime, cm | 31.05 |
| Diagonala display-ului, inch | 14 |
| Materialul corpului | Metal |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | OLED |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | VivoBook |
| Viteza procesorului | 3.8 - 5.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 8845HS |
| Tipul procesorului | Ryzen 7 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | LPDDR5X |
| Capacitatea totala a memoriei | 1.0 TB |
| Tip de memorie | SSD |
| Capacitate maximala RAM | 16 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| USB 4.0 | 1 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2880x1800 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă