
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
ASUS K51AC executat într-un stil aerodinamic al companiei taiwaneze. Capac laptop este lucioasă, cu un discret model, deschidere elastică și în siguranță în poziție. Afișarea cu o diagonala de 1
Seria
K-Series
Tipul procesorului
Turion 64 X2
Capacitatea totala a memoriei
250 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 2.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | K51AC |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 37 |
| Adincime, cm | 25.6 |
| Latime, cm | 3.1 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Radeon HD 3200 |
| Producator placii video | ATI |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | LCD |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | K-Series |
| Viteza procesorului | 2.2 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Tipul procesorului | Turion 64 X2 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR2 |
| Capacitatea totala a memoriei | 250 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 800 |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă