
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
ROG Strix
Tipul procesorului
Core i9
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
32 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | G814JVRN6002 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Memorie video | 8192 MB |
| Modelul GPU | GeForce RTX 4060 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 3 |
| Adincime, cm | 29 |
| Latime, cm | 40 |
| Nr. de nuclee | 24 |
| Viteza procesorului | 1.6 - 5.8 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 14900HX |
| Tipul procesorului | Core i9 |
| Diagonala display-ului, inch | 18 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Freсventa de memorie | 5600 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | ROG Strix |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SSD M.2 2242 NVMe |
| Capacitate maximala RAM | 32 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 240 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Destinatie | Gaming |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 32 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1600 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă