Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria
MacBook Neo
Tipul procesorului
A18 Pro
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 4 427 |
| 48 | 3 998 |
| 36 | 3 283 |
| 24 | 777 |
| 18 | 2 417 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 12 | 1 383 |
| 10 | 1 660 |
| 8 | 2 075 |
| 6 | 2 767 |
| 4 | 4 150 |
Credit
4 427 lei x 60 luni
În rate
1 383 lei x 12 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.23 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MacBook Neo 2026 512GB MHFC4RUA Silver |
| Destinatie | Personal |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Silver |
| Versiunea Bluetooth | 6.0 |
| Timp de funct a acumulat., pina la (ore) | 16 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.2 |
| Adincime, cm | 20.6 |
| Latime, cm | 29.7 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Producator procesorului | Apple |
| Tipul procesorului | A18 Pro |
| Procesor | (6C CPU/5G GPU) |
| Diagonala display-ului, inch | 13 |
| Materialul corpului | Metal |
| Protectie biometrica | Da |
| Microfon | Da |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Modelul GPU | Integrated 5-core GPU |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul placii video | Integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | M.2 NVMe SSD |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | Liquid Retina IPS |
| Rezolutia display-ului, pix | 2408x1506 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Seria | MacBook Neo |
| Seria modelului | MacBook Neo 2026 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sistemul de operare | MacOS |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă