
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
MacBook Air
Tipul procesorului
M2
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.24 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 13.6 2022 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.13 |
| Adincime, cm | 21.5 |
| Latime, cm | 30.4 |
| Diagonala display-ului, inch | 13.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | M2 |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul placii video | Integrata |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | MacBook Air |
| Seria modelului | MacBook Air 13 2022 |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | (8C CPU/10C GPU) |
| Tipul procesorului | M2 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Sistemul de operare | MacOS |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | PCIe NVMe SSD |
| Protectie biometrica | Da |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1440 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă