
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Aspire E1
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
320 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Model | E153229552G32Dnkk |
| Tipul | Laptop |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Externa |
| Seria | Aspire E1 |
| Viteza procesorului | 1.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 2955U |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de matrice | LCD |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 320 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| CardReader incorporat | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă