
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Seria
Nitro V 15
Tipul procesorului
Ryzen 5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 2.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ANV1541R7J7 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | RTX 2050 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.4 |
| Adincime, cm | 24 |
| Latime, cm | 36.2 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | Nitro V 15 |
| Viteza procesorului | 3.3 - 4.55 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 7535HS |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | M.2 2280 NVMe |
| Capacitate maximala RAM | 32 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 165 |
| Limba tastaturii | Engleza - rusa |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| Destinatie | Gaming |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB 4.0 | 1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă