
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Lampa nocturna, Puterea: 0.4, Tipul becului: LED, Materialul bazei: Plastic
| Marca comerciala | Horoz |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HL991L |
| Puterea | 0.4 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa nocturna |
| Culoare | Alb |
| Reglarea luminozitatii | Nu |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Inaltime, cm | 6 |
| Adincime, cm | 6 |
| Latime, cm | 6 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Plafon reglabil | Nu |
| Stativ reglabil | Nu |
| Tipul corpului | Plastic |
| Putere lampii, W | Pina la 1 W |
| Puterea lampii | pina la 1 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă