
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
0.5
Stativ reglabil
0
Culoare
Alte culori
Reglarea luminozitatii
0
| Marca comerciala | Camelion |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | NL-239 |
| Puterea | 0.5 |
| Specificul | Pentru copii |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa nocturna |
| Culoare | Alte culori |
| Reglarea luminozitatii | Nu |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Nu |
| Forma plafonului | Imaginat |
| Stativ reglabil | Nu |
| Tipul corpului | Plastic |
| Putere lampii, W | Pina la 1 W |
| Puterea lampii | pina la 1 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă