
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
9
Tipul becului
LED
Temperatura culorii
Neutru (4000-5000 K)
| Marca comerciala | Ultraflash |
| Model | UF715С01 |
| Puterea | 9 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alb |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Nu |
| Forma plafonului | Dreptunghiulara |
| Stativ reglabil | Nu |
| Temperatura culorii | Neutru (4000-5000 K) |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm |
| Putere lampii, W | 7-10 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă