
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
40
Tipul becului
Incandescent
Temperatura culorii
Alb cald (2000-3500 K)
| Marca comerciala | Ultraflash |
| Model | UF-315 C06 12991 blue |
| Puterea | 40 |
| Specificul | In complectatie nu are bec |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Albastru |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Rotunda |
| Inaltime, cm | 29 |
| Adincime, cm | 14.7 |
| Latime, cm | 14.7 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.0 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Tipul becului | Incandescent |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Da |
| Forma plafonului | Rotunda |
| Stativ reglabil | Nu |
| Tipul corpului | Plastic |
| Tipul de soclu | E27 |
| Temperatura culorii | Alb cald (2000-3500 K) |
| Putere lampii, W | 19 W si mai mult |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă