
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
60
Tipul becului
Incandescent
Temperatura culorii
Alb cald (2000-3500 K)
| Marca comerciala | Ultraflash |
| Greutate, kg | 0.2 |
| Model | UF-301P |
| Puterea | 60 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alte culori |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Rotunda |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.0 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 60 |
| Tipul becului | Incandescent |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Пластик/металл |
| Materialul bazei | Metal |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Nu |
| Forma plafonului | Rotunda |
| Stativ reglabil | Da |
| Tipul de soclu | E27 |
| Temperatura culorii | Alb cald (2000-3500 K) |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm |
| Putere lampii, W | 19 W si mai mult |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă