
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
8
Tipul becului
LED
Temperatura culorii
Reglabil alb cald si rece
Puterea lampii
7 - 10 W
| Marca comerciala | Camelion |
| Greutate, kg | 1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KD-826 C01 |
| Puterea | 8 |
| Specificul | Poate fi folosita ca lampa de noapte |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alb |
| Reglarea luminozitatii | Da |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Rotunda |
| Inaltime, cm | 36 |
| Adincime, cm | 15 |
| Latime, cm | 16 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.2 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 8 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Nu |
| Stativ reglabil | Nu |
| Tipul corpului | Plastic |
| Tipul lampii | Встроенные светодиоды |
| Putere lampii, W | 7-10 W |
| Temperatura culorii | Reglabil alb cald si rece |
| Puterea lampii | 7 - 10 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă