
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
7
Tipul becului
LED
Temperatura culorii
Alb rece (5200-10000 K)
| Marca comerciala | Camelion |
| Greutate, kg | 0.4 |
| Model | KD-799 C01 white 12514 |
| Puterea | 7 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alb |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Ovala |
| Lungimea cablului de retea (m) | 0.8 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 7 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Da |
| Forma plafonului | Rotunda |
| Stativ reglabil | Nu |
| Tipul corpului | Plastic |
| Temperatura culorii | Alb rece (5200-10000 K) |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm |
| Putere lampii, W | 7-10 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă