
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
60
Tipul becului
Incandescent
Puterea lampii
10 W si mai mult
| Marca comerciala | Camelion |
| Greutate, kg | 1.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KD-313 C01 |
| Puterea | 60 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alb |
| Reglarea luminozitatii | Nu |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Rotunda |
| Inaltime, cm | 28.5 |
| Adincime, cm | 17 |
| Latime, cm | 17 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.5 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 60 |
| Tipul becului | Incandescent |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Metal |
| Materialul bazei | Metal |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Nu |
| Forma plafonului | Imaginat |
| Stativ reglabil | Da |
| Tipul de soclu | E27 |
| Puterea lampii | 10 W si mai mult |
| Putere lampii, W | 19 W si mai mult |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă